Teknoloji

Apple’ın Genişletilmiş Gerçeklik Gözlüğü Bu Yıl Tanıtılacak

ABD merkezli teknoloji devi Apple, bu yıl yeni bir çalışma kategorisine girerek yarışmaya katılmayı planlıyor. Bu çalışma, artırılmış gerçeklik ve sanal gerçeklik deneyimini Apple’ın deyimiyle bir arada sunacak” dedi. arttırılmış gerçeklik” gözlük. Son haberler bu gözlüklere çok yaklaştığımızı gösteriyor.

Apple ile ilgili yaptığı paylaşımlarla güvenilirliğini kanıtlamış bir kaynak. Ming Chi Kuo Twitter’da dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Çok net sözler kullanan Kuo, Apple’ın artırılmış gerçeklik gözlüğünün bu yıl tanıtılacağını söyledi. Ancak, Apple’ın bazı planları Gecikme de yok.

Artırılmış gerçeklik gözlükleri ilkbaharda veya en geç WWDC 2023’te tanıtılacak.

Ming-Chi Kuo’nun açıklamasına göre Apple, artırılmış gerçeklik gözlüklerinin mekanik bileşen testleri ile yazılım geliştirme araçlarında bulunuyor. gecikmeler yaşanıyor . Bu da işin başlamasının gecikmesine neden olacaktır. Kuo, artırılmış gerçeklik gözlüklerinin ilkbaharında veya Haziran ayında yapılacak WWDC 2023 getirileceğini söylüyor. En geç üçüncü çeyreğin prestijiyle sevkiyatlar yapılacak. Dolayısıyla Apple’ın artırılmış gerçeklik gözlüğü olarak adlandıracağı karma gerçeklik gözlüğü, eylül ayında tanıtılacak ve muhtemelen ekim ayında satışa çıkacak olan iPhone 15’ten önce yer alacak.

Twitter’dan yapılan açıklama şu şekilde:

“Apple’ın artırılmış gerçeklik gözlükleri, mekanik bileşen testi ve yazılım geliştirme araçları nedeniyle ertelendi. Sevkiyatlar, 2023’ün 2. çeyreğinden 2. çeyreğine veya 3. çeyreğine ertelenecek. Bu, Ocak ayında duyurulmasını daha az olası kılıyor. İlkbaharda veya WWDC’de piyasaya sürülebilir. 2023. “

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu